Станимир Стоилов се появи в "Коматево"

10422
23

Станимир Стоилов проведе разговор с футболистите на Ботев днес следобед, но отказа да коментира каквото и да било с журналисти, предаде репортер на Plovdiv24.bg
След това спортно-техническият щаб на "канарчетата" изведе състезателите за тренировка, а самият Мъри се отправи към административната сграда на базата в "Коматево", в която влезе и Ангел Палийски.
По-късно Мъри отпътува за София, където има среща със собственикът на "канарчетата" Цветан Василев. След нея ще стане ясна и съдбата на специалиста.

Припомняме, че в събота Ботев гостува на Левски за мач от първенство.



Този браузър не поддържа видео елемента.


Още по темата: В Ботев чакат Димитър Димитров, Ивайло Петев се дърпа
Всички новини по темата: (14)

Виж коментарите (23)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!