Камбуров: Оставихме Мъри да взима добри пари в Ботев

13099
65

Голмайсторът на Локомотив Мартин Камбуров заяви след загубата на неговия тим с 1:2 от Ботев, че "две детински грешки" са стрували загубата от градския съперник.
"Съживихме ги. Те бяха легнали, умрели, сложили им китки, а ние ги вдигнахме от гроба. Ние сме си виновни, не съдии, не друго", бяха първите думи на Камбуров.

"Доминирахме през целия мач, но допуснахме две детински грешки. При първия гол проспахме центрирането, а при втория ни вкараха от голлинията. Не може така", каза Камбуров.

"За тези 85 минути се борехме успешно срещу 10 милиона бюджет, но в последните 5 минути ни биха заради наши грешки. Оставихме Мъри да взима добри пари в Ботев", каза още нападателя.


Още по темата: Локо - Ботев на 15.03.2014
Всички новини по темата: (49)

Виж коментарите (65)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).