Лазаров: Съживихме ги от гроба

8060
23

Капитанът на Локомотив Здравко Лазаров остана разочарован от нелепата загуба срещу Ботев. Припомняме, че "смърфовете" поведоха с гол на Електричката в 60-ата минута, но с голове на Хамза и Цветков в края "канарчетата" стигнаха до успеха.
"Съживихме ги от гроба. Не виждах как ще ни вкарат гол, те през цялото второ полувреме само ритаха топката напред. Извинявам се на феновете, че не ги зарадвахме. Целият ни отбор им се извинява. Убеден бях, че ще ги бием, но...", коментира капитанът на Локомотив.

"Как може да се уговори такъв мач, стига с тези простотии", каза още Лазаров.

 


Още по темата: Локо - Ботев на 15.03.2014
Всички новини по темата: (49)

Виж коментарите (23)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!