Анелия Минчева: Спазихме тактиката на треньора

2156

"Получи се много добър мач", заяви състезателката на Марица (Пловдив) Анелия Минчева след победата с 3:0 над Славия-СУ (София) в мач от междинния дял на женската НВЛ.

"Между другото, Славия се справиха много добре - все по-добре и по-добре. Ние спазихме тактиката на треньора. Направихме грешки от сервис, но за сметка на това си изпълнихме абсолютно всичко друго тактически, що се отнася до посрещане, атака, блокада... и така успяхме да ги надиграем с този резултат."

За предстоящите срещи с ЦСКА-Демакс (София) и Левски (София) разпределителката добави: "Това са мачове, за които сме се подготвили, и смятам, че ще покажем това, което можем."


Още по темата: ВК Марица Пловдив - сезон 13/14
Всички новини по темата: (96)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!