Вангелия Рачковска и Йоанна Атанасова: Хубаво е, че се учим от по-големите

2680

"През този сезон играем доста хубаво, с доста желание и с хъс за победа, както и в този мач срещу Казанлък. Това беше една хубава и заслужена победа с 3:0, за която играхме много добре и това се видя на терена", заявиха двете състезателки на женския Марица (Пловдив), девическите националки Вангелия Рачковска и Йоанна Атанасова след победата над Казанлък Волей (Казанлък) в междинния дял от Националната волейболна лига.

"Мотивирани сме за още победи и се надяваме този турнир да приключи в наша полза. Разбира се, ще ни бъде много трудно, но с желание ще постигнем успех. Чувството да си сред по-големите на терена е хубаво. Хубаво е и, че имаме възможност да се учим от тях. Пожелаваме си шампионската титла."


Още по темата: ВК Марица Пловдив - сезон 13/14
Всички новини по темата: (96)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!