Нова глоба за Ботев от БФС

4373
7

ДК към БФС наложи нова глоба за Ботев. "Канарчетата" бяха санкционирани от Българския Футболен Съюз с 4000 лева след мача срещу Берое, завършил без победител 0:0.
По Т. 1.2. от дневния ред:

ПО ДОКЛАД

За хвърлени предмети без последствие, на основание чл.37, ал.1, т.4, б.А - предложение 1, ДК налага на ПФК "Литекс" имуществена санкция в размер на 1000 лева.

За нерегламентирано използване на пиротехнически изделия, на основание чл.37, ал.1, т.22, ДК налага на ПФК "ЦСКА" имуществена санкция в размер на 2000 лева.

За нерегламентирано използване на пиротехнически изделия, на основание чл.37, ал.1, т.22, ДК налага на ПФК "Ботев" /гр. Пловдив/ имуществена санкция в размер на 2000 лева.

За многобройни хвърлени предмети без последствие, на основание чл.37, ал.1, т.4, б.А - предложение 2, ДК налага на ПФК "Ботев" /гр. Пловдив/ имуществена санкция в размер на 2000 лева.

За многобройни хвърлени предмети без последствие,на основание чл.37, ал.1, т.4, б.А - предложение 2, ДК налага на ПФК "Берое" /гр. Стара Загора/ имуществена санкция в размер на 2000 лева.


Още по темата: Черно море - Ботев Пд (16.12.13)
Всички новини по темата: (10)

Виж коментарите (7)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).