Неделев заминава за Германия днес, ще гледа на живо Майнц - Борусия М

3295
17

Тодор Неделев заминава за Майнц днес. Футболистът, който през зимата ще премине в отбора от Бундеслигата Майнц ще гледа на живо двубоя на бъдещия си тим от шампионата на Германия срещу Борусия (Мьонхенгладбах) на 14 декември (събота), съобщава БТВ.

Срещу Берое Неделев изигра последният си мач за Ботев преди преминаването си в Майнц.

Вчера 8-ата се се сбогува с бултрасите в социалната мрежа като им заяви: "Искам да благодаря на всички ботевисти, които вярваха в мен и не спираха да ме подкрепят. Благодаря на всички за подкрепата след операцията. Вие сте най-уникалната публика пред която си е мечтал един млад футболист като мен да играе...ОБИЧАМ ВИИ...НАЙ-ГОЛЕМИТЕ СТЕ...".


Още по темата: Ботев Пд - Берое (12.12.13)
Всички новини по темата: (16)

Виж коментарите (17)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).