Мненията на двамата треньори след дербито
Двамата треньори бяха по-скоро недоволни след поделените точки след дербито между Локо и Ботев. Ето какво споделиха те:
Сашо Станков: Резултатът не е справедлив
Стоилов: На тази нива футболистите не можаха да покажат футбол