Официално: Локо гостува на бистришките тигри на Лаута

8594
10

Реваншът от 1/8-финалите на турнира за Купата на България между отборите на Витоша Бистрица и Локомотив (Пд) ще се играе отново на Лаута. Това реши днес СТК на БФС след съгласието на двата клуба. Мачът е в събота (16 ноември) от 13,15 часа на стадион "Локомотив" в Пловдив.

Както е известно, в първата среща черно-белите спечелиха с 5:0.

Билетите за двубоя срещу Витоша отново ще бъдат намалени, както следва:

Централна трибуна - 3 лева
Трибуна Спортклуб - 2 лева
Пенсионери - 2 лева


Още по темата: Купа на България 2013/2014
Всички новини по темата: (299)

Виж коментарите (10)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!