Гласуваха реалната инвестиция, направена от Ботев в "Коматево"

14516
27

Общинските съветници на Пловдив приеха на днешната сесия на местния парламент промяна в параметрите на реалната инвестиция за новоизградената спортна база на "Ботев" в "Коматево", предаде репортер на Plovdiv24.bg. Това бе извънредна точка в дневния ред на общинарите.

Припомняме, че "Ботев" е концесионер на общинския имот за срок от 35 години при условието за изграждане на модерна спортна база там на стойност малко над 4 млн. и 700 хил. лв. по договор. Реалната инвестиция обаче възлиза на над 13 млн. лв.

Общинските съветници приеха промяна в плащанията по концесионните вноски, които да започнат не от 24-ия месец, а от 36-ия месец на договора за концесия и да са 3% от годишната печалба на концесионера.


Още по темата: Стартира процедура за концесията на стадиона в кв. "Коматево"
Всички новини по темата: (30)

Виж коментарите (27)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).