Стоилов: Съдията ни ощети, но не затова паднахме

10603
94

"Играхме само едно полувреме, през първото. Второто никакви ни нямаше. Не подхожда на отбор като нашия да играе по този начин, да показва подобна физическа немощ в края на мача.
Когато имаме 4-5 ситуации, трябва да сме по-концентрирано и да ги отбележим, нямаме право да ги пропускаме.

Видяхме отново съдийски грешки в наша вреда, те не ме изненадват, очаквахме ги, има подобна тенденция, но не е това причината да загубим, причината е изцяло в наша.

Ще помисля за себе си какво трябва да променим. Не е нормално да печелим срещу силни отбори, а да падаме срещу такива като Любимец", заяви след мача с Любимец Станимир Стоилов.


Още по темата: Любимец - Ботев Пд (10.11.13)
Всички новини по темата: (7)

Виж коментарите (94)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!