Локомотив падна тежко от Берое

Коментари (204)
18:25 / 03.11.2013
22038
Локомотив загуби гостуването си на Берое с 0:3 в мач от 16-ия кръг на "А" група.

Старазагорци решиха изхода на мача още до почивката, оттегляйки се с два гола аванс. Георги Андонов изведе домакините напред още в 17-ата минута. Капитанът на заралии се разписа с изстрел от границата на наказателното поле. Малко след това Давид Каядо удвои преднината на Берое.

Точка на спора сложи Венцислав Христов в началото на втората част. Националът се разписа след едно меле в наказателното поле на "смърфовете" за крайното 3:0.

В края на двубоя Мартин Камбуров можеше да отбележи почетно попадение за пловдивчани, но ударът му от фаул срещна напречната греда на вратата на Иван Караджов.

След тази загуба Локо се свлече на 5-о място с 28 точки, докато Берое се изкачи на 8-ма позиция с 22 пункта.

Берое - Локомотив 3:0
1:0 Андонов 17'