"Черно-белите" с нов надъхващ клип за дербито с "армейците"
Феновете на Локомотив пуснаха още един надъхващ клип за дербито с ЦСКА, който гласи: "Всички на стадиона! Да покажем обичта си към Локо Пд!
Феновете на Локомотив пуснаха още един надъхващ клип за дербито с ЦСКА, който гласи: "Всички на стадиона! Да покажем обичта си към Локо Пд!
| Още по темата: Локо Пд - ЦСКА (26.10.13) | |
| | |||||||