"Черно-белите" с нов надъхващ клип за дербито с "армейците"

2697
1

Феновете на Локомотив пуснаха още един надъхващ клип за дербито с ЦСКА, който гласи: "Всички на стадиона! Да покажем обичта си към Локо Пд!


Още по темата: Локо Пд - ЦСКА (26.10.13)
Всички новини по темата: (25)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!