"Черно-белите" се надъхват с клип за дербито с ЦСКА

8251
46

Привържениците на Локомотив Пловдив публикуваха вдъхновяващ видеоклип преди дербито с ЦСКА, с който призовават феновете на клуба да посетят двубоя.
Мачът е тази събота от 18,00 часа на стадион "Локомотив".
Мотото на "черно-белите" ултраси във видеоклипа е, "Духът на Пловдив е непобедим, защото действаме като един"!


Още по темата: Локо Пд - ЦСКА (26.10.13)
Всички новини по темата: (25)

Виж коментарите (46)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!