Станимир Стоилов: Поздравявам Нефтохимик за бойката игра

4884
11

"Заслужена победа на нашия отбор. През първото полувреме не можаха нападателите да създадат повече положения за гол и да реализираме. През втората част след 2:0 имаше повече ситуации и пространства за нас, където ни беше значително по-лесно. Поздравявам Нефтохимик за бойката игра. Мисля, че стана добър мач, в който заслужено победихме", коментира след края на мача старши-треньорът на Ботев Станимир Стоилов.


Още по темата: Ботев пусна в продажба билетите за мача с Нефтохимик
Всички новини по темата: (18)

Виж коментарите (11)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!