Спортните новини: Днес (8) | Вчера (28)
Студент по медицина грабна първата награда на любителски шампионат по картинг
Автор: Екип Plovdiv24.bg 10:38 / 03.06.2008Коментари (0)986
© Plovdiv24.com
Студент по медицина грабна приза в първия месечен финал на любителския шампионат BECK'S GRAND PRIX 2008. 27-годишният Джесуин Чандрасекар е роден в Индия и с картинга се среща за първи път преди около 6 години на писта Лаута. Прави му впечатление, че дава добри времена и това го мотивира за участие в шампионата. А в събота дебютира и с купа от пистата, при това за първо място. Най-доброто време, което Джесуин даде на финала, е 00:54.428. Втори в състезанието финишира 29-годишният Михаил Джуров. Двамата с Джесуин буквално караха гума до гума, с минимална разлика в най-добрите им времена, като за Михаил постижението беше 00:54.439. Трети на почетната стълбичка застана 33-годишният Николай Димитров, а неговото най-добро време е 00:55.023. Купи, грамоти, шампанско, фланелки и рекламни материали получиха победителите от картинг писта Лаута. В LAUTA JUNIOR KARTING CUP на трето място за май се класира Спасимир Стоев, веднага след него се нареди Мартин Манолов, а победител стана 12-годишният Димитър Колев. Най-доброто време на Митко за обиколка е 00:54.911. От вчера се засичат времената за втория месечен финал на любителския шампионат BECK'S GRAND PRIX 2008. Той ще се проведе на 28 юни.

ПФК Марица: Подкрепете отбора в тежкия домакински двубой!
Треньор призна за преговори с Ливърпул, обясни се в любов на "мърсисайдци"