Ботев излезе с видео претенции след мача с Лудогорец

10609
59

Ръководството на "Ботев" използва клубния си сайт, за да изрази претенции относно съдийството на дербито с "Лудогорец" (0:0). "Канарчетата" визират две ситуации, в които според тях са били извършени нарушения срещу техни футболисти. Ето и публикацията:

По време на двубоя "Лудогорец" - "Ботев" арбитрите подминаха с лека ръка две нарушения срещу футболисти на "Ботев" около и в наказателното поле на домакините. Двете ситуации, които се случват през първото полувреме на мача в Разград, може да видите във видеото.


Още по темата: Лудогорец - Ботев Пд (28.09.13)
Всички новини по темата: (20)

Виж коментарите (59)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!