Александров: Доволен съм, ако не можеш да биеш, не трябва да губиш

2608
10

Спортният директор на Ботев Пловдив Александър Александров обяви след равенството 0:0 с Лудогорец в Разград, че е доволен от играта на тима си. "Един срещу друг играха два от най-добрите отбори у нас. Ние имахме по-чистите възможности. Продължаваме напред. Доволен съм от играта. Ако не можеш да биеш, не трябва да губиш. За нас това бе един добър мач, продължаваме да работим", каза Александър Александров.

Александров отказа да дава оценки на съдията Николай Йорданов, към когото наставникът на Ботев Станимир Стоилов имаше претенции по време на двубоя. "Има хора, които да го оценяват съдията. Те ще го направят", бе единствената реакция на Александров, цитиран от "Тема спорт".


Още по темата: Лудогорец - Ботев Пд (28.09.13)
Всички новини по темата: (20)

Виж коментарите (10)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!