Два дни почивка за играчите на Ботев

4204

Два дни почивка получиха футболистите на "Ботев" след двубоя срещу "Лудогорец". "Канарчетата" се прибраха от Разград в първите часове на неделния ден, след което бяха разпуснати до 16:00 часа във вторник, когато отборът подновява тренировки на клубната база в Коматево.

В следващия 12-и кръг от първенството "Ботев" посреща "Нефтохимик". Двубоят е в събота (05.10) от 16:00 часа на стадион "Христо Ботев".


Още по темата: Лудогорец - Ботев Пд (28.09.13)
Всички новини по темата: (20)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!