Стойчо Стоев няма да пази играчи за мача срещу Динамо (Загреб)

1989

Треньорът на Лудогорец Стойчо Стоев заяви, че няма да пази играчите си за двубоя от Лига Европа с Динамо (Загреб).

"Чувства се някаква умора в състава, тъй като цикълът е сериозен. Окомплектовам състава спрямо футболистите, които ще ни свършат работа, а не спрямо имената. Няма да правя един състав за Европа и един в България. Ще има ротация, но тя ще е и в двата, дори трите турнира заедно с Купата на България. Опитвам се да използвам целия потенциал, с който разполагам", каза Стоев.

"Твърде рано е да се говори дали мачът с Ботев е решителен. Вярно е, че от гледна точна на класирането може да натрупаме преднина. Но не трябва да правим сметки. Аз също споделям мнението, че освен нас Ботев играе доста добър футбол. Затова очаквам интересен мач", каза специалистът. Той допълни, че не се притеснява от евентуален допинг контрол на мача. "Ситуацията с Данчо Минев бе много неприятна. Видя се обаче, че няма проблем с допинг. В това отношение не се притеснявам. Ако искат, след всеки мач да ни правят тестове", завърши той.

Източник: в. "Тема Спорт"


Още по темата: Лудогорец - Ботев Пд (28.09.13)
Всички новини по темата: (20)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!