"Канарчетата" поискаха допингконтрол за мача с Лудогорец

3150
3

"Ботев" (Пловдив) ще поиска допингконтрол за предстоящото дерби с Лудогорец от 11-ия кръг на "А" група. Двата тима ще излязат един срещу друг в събота от 20.30 часа в Разград. В момента "канарите" заемат второто място с 20 точки, на 4 от шампионите, които са убедителен лидер.
Ръководството на пловдивчани ще поеме разноските за извършването на процедурата след провеждането на срещата. За целта ще бъде платена такса към Антидопинговата комисия. Не е ясно дали това решение на "Ботев" е продиктувано от скандала, който се разигра в четвъртък с десния бек на Лудогорец Йордан Минев
"Канарчетата" вече искаха в два други случая допингконтрол като това бе на мачовете със "Славия" и "Локо" Пд.


Още по темата: Лудогорец - Ботев Пд (28.09.13)
Всички новини по темата: (20)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!