Любимец и Локомотив оставиха развръзката за реванша

Коментари (101)
19:13 / 18.09.2013
13978
Локомотив завърши наравно 1:1 като гост на Любимец в първа среща от 1/16-финалите за купата на България.

Резултатът на стадион "Градски" в Любимец бе открит от Величко Величков в 35-ата минута. Три минути по-късно Георги Стефанов пропусна да възстанови равенството след като пропусна да се разпише от бялата точка.

Все пак играчите в "черно-бяло" успяха да измият срама пред своите любимци и през втората част с гол на Йордан Тодоров те достигнаха до равенството. Десният краен бранител на "смърфовете" бе точен в 60-ата минута от 11-метров наказателен удар.

Така двата тима оставиха всичко да се реши в реваншът, който е на 23 октомври в Пловдив.