Ботев и Марица оставиха развръзката за реванша

7003
6

Ботев и Марица завършиха 0:0 в първа среща от финала на областния кръг в първенството за ветерани, предаде репортер на Plovdiv24.bg. Двубоят на стадион "Пловдив" ще се запомни със здравите единоборства в центъра на терена от страна на двата отбора.

Като цяло "жълто-сините" трябва повече да съжаляват за победата след като пропиляха няколко добри възможности за гол.

Реваншът е на 19 септември от 17,00 часа на стадион "Марица". Победителят в двубоя се класира за редовния кръг на първенството за ветераните.

Виж коментарите (6)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!