Без пиротехника на дербито

11317
66

Пловдивската полиция не позволи пиротехниката на дербито между Ботев и Локомотив. За сметка на това органите на реда разрешиха за двете шествия на агитките на отборите. Феновете на Ботев ще тръгнат от ресторант "Воеводите" на ул. "Гладстон", а тези на Локо от "Джумаята".
Също така на срещата днес между представителите на Ботев и Локо, полицията е изискала от феновете хореографиите за двата сектора да бъдат внесени на стадиона още сутринта, за да бъдат проверени от униформените.
Битката за Пловдив е в събота (14 септември) от 16,00 часа на стадион "Христо Ботев".


Още по темата: Ботев - Локо (8-ми кръг, сезон 13/14)
Всички новини по темата: (83)

Виж коментарите (66)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!