Александров: Отиваме в Германия да отстраним Щутгарт

4447
14

Спортният директор на Ботев Александър Александров заяви, че "канарчетата" отиват в Германия за победа. "Жълто-черните" ще се изправят срещу Щутгарт в мач реванш от третия квалификационен кръг на Лига Европа, който ще се проведе в четвъртък от 21:20 часа. Първата среща в Бургас завърши 1:1.
"Спечелихме една добра точка в Ловеч. Най-важното за пореден път е да възстановим футболистите, защото в тях има умора и това си личеше срещу Литекс", каза Александров. 
"Дай Боже, да отстраним Щутгарт. Не отиваме в Германия да се предаваме, а да ги отстраним, ако можем. Няма какво да губим, само може да спечелим", завърши спортният директор, цитиран от официалния сайт на Ботев.


Още по темата: Ботев в Лига Европа 2013/2014
Всички новини по темата: (193)

Виж коментарите (14)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!