Станимир Стоилов: Очквах да играем по-добре

3708
6

Треньорът на Ботев Станимир Стоилов не остана доволен от нулевото равенство на "канарчетата" в Ловеч срещу Литекс.

"Като старание съм доволен, но като игра не. Очквах да играем по-добре. Ако искаме, можем да си намерим много оправдания, но истината е, че можем и сме длъжни да се представяме на по-високо ниво, особено при гостуванията", коментира Мъри след края на двубоя.


Още по темата: Литекс - Ботев (04.08.13)
Всички новини по темата: (13)

Виж коментарите (6)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!