Абушев напусна лагера на Локо, мениджъри му мътят главата

10548
77

Рангел Абушев напусна лагера на Локомотив (Пд) в комплекс "Пири". Нападателят отказа нотариална покана, с която клубът искаше да изпълни задълженията си към него. Желанието на Абушев е да разтрогне своя договор едностранно.

Мениджъри явно му мътят главата, коментираха от клубът, тъй като футболистът представи болничен лист от 4 до 8 юли включително - периодът, в който той иска да напусне Локомотив (Пд), което пък е в противоречие с трудово-правните отношения в страната.


Още по темата: Лятна селекция и подготовка на Локо (2013)
Всички новини по темата: (164)

Виж коментарите (77)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!