Ботев с последна тренировка в Австрия, Мъри обяви групата за Казахстан

Автор: Екип Plovdiv24.bg
Коментари (71)
17:04 / 02.07.2013
10794
Футболистите на Ботев проведоха последното си занимание от подготвителния лагер в Австрия, съобщава официалния сайт на тима. Във вторник сутринта "канарчетата" излезнаха на терена във Фьозендорф, който използваха през последните две седмици и направиха тактическа тренировка.

В 20:00ч. австрийско време "жълто-черните" отлитат за Казахстан с полет от Виена. След като се настанят в хотела си в Астана, футболистите на Станимир Стоилов ще направят официална тренировка в деня преди мача на стадион "Арена Астана".

В четвъртък от 16:00ч. Ботев излиза срещу местния тим в първи мач от първия предварителен кръг в Лига Европа. Връщането от Казахстан е непосредствено след мача. "Жълто-черните" ще летят от Астана през Алмати до Истанбул, от където клубният автобус ще върне отбора в Пловдив.

Станимир Стоилов определи група от 18 футболисти за евросблъсъка. Ето я и нея:

Адам Стаховяк, Росен Андонов, Йордан Христов, Костадин Дяков, Бобан Грънчаров, Сивард Спрокел, Артур Енрике, Веселин Минев, Борис Галчев, Томаш Иршак, Абел Анисе, Мариян Огнянов, Луис Педро, Вандер Виейра, Тодор Неделев, Ромарио Кортзорг, Станислав Костов, Николай Павлов



Виж коментарите (71)
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!
Още спортни:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2018 Медия груп 24 ООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).