Локомотив завърши сезона със загуба

Коментари (121)
19:59 / 25.05.2013
12207
Тимът на Локомотив завърши сезона със загуба. В последния 30-ти кръг от родното ни първенство "смърфовете" отстъпиха с 1:2 от Пирин (Гоце Делчев) на стадион "Градски".

"Черно-белите" откриха резултата с гол на Владислав Мирчев в самия край на първата част. Нападателят с хубав плътен удар от точката на изпълнение на дузпата прати коженото кълбо в долния десен ъгъл на вратата на Абдиков за 0:1.

Резервата Роман Алба обаче изравни в 58-ата след ъглов удар. Французинът се възползва от пас на Димитър Пиргов и от 3-4 метра вкара за 1:1.

Само 13 минути по-късно домакините вкараха нов гол във вратата на гостуващия тим. Точен за тях бе отново Роман Алба. Нападателят успя да изпревари стражът на Локомотив Йордан Господинов при едно центриране и с левия крак вкара за крайното 2:1.

Локомотив завършва сезона в А група на 9-то място с 39 точки. Пирин (Гоце Делчев) е 11-ти с 34 пункта.

Пирин - Локомотив 1:2
0:1 Мирчев 45'