Мъри: Загубихме, защото не бяхме достатъчно мотивирани и агресивни

4748
16

Треньорът на Ботев Станимир Стоилов заяви, че Лудогорец заслужено е спечелил днешния двубой между двата тима.

"Заслужена победа на Лудогорец. Отборът загуби, защото не бяхме достатъчно мотивирани, агресивни, подходихме доста лежерно в мача. Лудогорец са доста по-напред от нас като игрови стил. Имаме още доста да работим, ако искаме да се развиваме", коментира Мъри след края на мача.

Относно ситуациите с двете дузпи, които бяха отсъдени за Лудогорец в днешния двубой, Стоилов заяви: "За мен бяха симулации. Но това не предрешаваше мача, Лудогорец заслужи победата".


Още по темата: Лудогорец - Ботев (22.05.13)
Всички новини по темата: (14)

Виж коментарите (16)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!