Почивка в Локо след боя над Монтана

3300
1

Футболистите на Локомотив получиха един ден почивка. Треньорът Стефан Генов нареди днес да няма тренировки, а следващото занимание е в сряда (15 май) от 10,00 часа на Лаута. "Черно-белите" победиха с 4:0 като домакин Монтана късно снощи и запазиха 7-ма позиция в "А" група. В следващият кръг "смърфовете" гостуват на Черно море.


Още по темата: Локо Пд - Монтана (13.05.13)
Всички новини по темата: (5)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!