Гришо: Благодаря ви, че повярвахте в мен

2598
1

Григор Димитров остана изключително щастлив след победата му в Мадрид над световния номер едно Новак Джокович. След края на срещата той написа на стената на своя профил в в социалната мрежа Facebook, че благодари на всички, които са повярвали в него.

"Благодаря ви, че повярвахте в мен. Това е просто двубой, едва втори кръг сме. Талантът не печели двубои. Помага ти да победиш, но не може сам да ти донесе победата", написа Димитров на стената си.


Още по темата: Гришо в Мадрид
Всички новини по темата: (6)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!