БФС глоби Ботев и Локо с по 4000 лева

4905
9

От БФС отново намериха за какво да глобят двата пловдивски отбора.

За хвърлени предмети, на основание чл.37, ал.1, т.4, б.А - предложение 1, ДК наказва ПФК"Локомотив" - гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 1000 лева.

За нерегламентирано използване на пиротехнически изделия, на основание чл.37, ал.1, т.22 - ДК наказва ПФК"Локомотив"- гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 3000 лева.

За хвърлени предмети, на основание чл.37, ал.1, т.4, б.А - предложение 1, ДК наказва ПФК"Ботев" - гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 1000 лева.

За нерегламентирано използване на пиротехнически изделия, на основание чл.37, ал.1, т.22 - ДК наказва ПФК"Ботев"- гр. Пловдив с имуществена санкция в размер на 3000 лева.

Виж коментарите (9)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!