Стоилов: Залужавахме равен

6452
20

Старши-треньорът на Ботев Станимир Стоилов заяви след мача, че "канарчетата" са заслужавали поне равенство. Стоилов все пак призна вината и на своя отбор за загубата.

"Допуснахме детинска грешка при първия гол и позволихме контра при втория. Опитахме се да играем футбол. Имахме известни проблеми при изнасянето на топката, не играхме слабо, но не успяхме да си реализираме положенията", допълни Стоилов.


Още по темата: Берое - Ботев Пд (10.04.13)
Всички новини по темата: (14)

Виж коментарите (20)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!