Пловдив отново домакин на Финалната четворка в трета дивизия

2064

Локомотив 1926 (Пловдив) ще бъде домакин на Финалната четворка в А Националната волейболна група. Така зала Лаута за втора поредна година ще бъде арена на битките за шампионската титла в трета дивизия при мъжете и за влизане в НВЛ.

Освен черно-белите от Града под тепетата, сред най-добрите четири се класираха още Калбо (Шумен), Хектор (София) и Раковски-1964 (Севлиево). Във Финалната четворка участниците ще изиграят по един мач всеки срещу всеки от 5 до 7 април.

Източник: bgvolleyball.com


Още по темата: Ново ръководство и спонсор във волейболното Локо
Всички новини по темата: (15)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!