Локо победи Пирин (Разлог) с 1:0

Коментари (18)
16:26 / 22.03.2013
6106
Отборът на "Локомотив" Пловдив се наложи с 1:0 над "Пирин" Разлог в контролна среща, играна на стадион "Пловдив". Единственото попадение в мача реализира Георги Стефанов четири минути преди края на първата част.

Титуляр за "черно-белите" започна бившият ганайски национал Яу Антюи, който се отчете с пропуск в средата на първата част останал сам срещу стража на "Пирин".

Появилият се като резерва за "Локомотив" Владислав Мирчев можеше да се отчете с много красив гол. Нападателят отигра акробатично със задна ножица центриране на Четин Садула, но стража на втородивизионния тим спаси с вещина.

"Пирин" Разлог създаде най-опасното си положение пред вратата на "смърфовете" в 70-ата минута, но само добрата намеса на вратаря Петър Денчев остави резултата непроменен.