Пристигнаха осветителните тела на Лаута

8968
22

Днес на Лаута пристигнаха лампите за новото осветление на стадиона. Работници веднага започнаха монтирането на осветителните тела, като до края на деня един от четирите стълба беше почти готов. Работата ще продължи и през следващите дни, а пилоните се очаква да бъдат вдигнати на постаментите през следващата седмица.

lampi_3В същото време представителният отбор на Локомотив (Пд) проведе тренировка на помощния терен. Футболистите, които играха срещу Литекс, правеха възстановяване, а за останалите натоварването беше на 100 процента.

От заниманието отсъстваха Запрян Запрянов и Христо Стамов, които са на лагер с юношеския национален отбор до 19 години и утре заминават за Германия.


Още по темата: Общината влиза в Локомотив Пд АД с 25%
Всички новини по темата: (32)

Виж коментарите (22)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!