Изпуснаха агитката на Левски, заформи се меле в центъра на града

34698
57

Полицията не успя да опази феновете на Левски. Веднага след края на мача униформените ескортираха в коридар феновете на "сините" до автобусите, но непосредствено преди качването, ултрасите на гостуващия тим се отскубнаха от полицията и затърчаха в посока към ВСИ, за да нападнат феновете на домакините в гръб, които след края на мача си тръгнаха към домовете, предаде репортер на Plovdiv24.bg.


Още по темата: Ботев Пд - Левски (10.03.2013)
Всички новини по темата: (53)

Виж коментарите (57)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!