Започна сглобяването на пилоните на Лаута

12359
82

Започна сглобяването на пилоните за осветлението на стадион "Локомотив", предаде репортер на Plovdiv24.bg. До ден-два се очаква да стартира и монтирането им върху четирите постамента. Един от стълбовете дори вече е сглобен, а строителите на фирма "Хит" ООД дори са на привършване и с втория. 
Засега ремонтът на на стадион "Локомотив" върви в срок, а работници на фирмата заявиха за Plovdiv24.bg, че най-късно да 15 март стълбовете ще бъдат монтирани.
По всяка вероятност Локомотив Пловдив ще приема Ботев (Враца) на осветление. Двубоят на "черно-белите" срещу врачани е на 10 април.


Още по темата: Общината влиза в Локомотив Пд АД с 25%
Всички новини по темата: (32)

Виж коментарите (82)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!