Волейболното Локо продължи победния си ход в Югоизточната А НВГ

2259

ВК "Локомотив" Пловдив продължи победния си ход от началото на сезона в Югоизточната А НВГ. В първия кръг от втория полусезон момчетата на Валери Чангалов се наложиха трудно като гости на Сливен Волей (Сливен) с 3:2 (23:25, 25:20,18:25, 25:16, 15:12). 
Оспорван двубой се получи в студената зала Асеновец, а публиката, дошла да подкрепи домакините, имаше какво да види. Радост, обрат и нови надежди за успех се редуваха близо два часа на терена.

Днес, 20 февруари, от 18,00 часа в залата на спортен комплекс "Локомотив" в парк Лаута, пловдивчани се изправят срещу КВК Габрово (Габрово) в мач от третия кръг на Купа България.


Още по темата: Ново ръководство и спонсор във волейболното Локо
Всички новини по темата: (15)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!