Контролата между Локомотив (Пд) и Любимец ще се играе на градския стадион "Пловдив". Това реши окончателно спортно-техническият щаб на "черно-белите", след като прецени, че метеорологичните условия за провеждане на двубоя са добри.
Срещата е днес от 15,00 часа. Теренът на градския стадион в момента се валира и е в прилично състояние.
Окончателно: Локо и Любимец играят на "Голямата къща"
© Plovdiv24.bg