Започна работата по осветлението на "Лаута"

3874
18

Работата по изграждането на осветлението на стадион "Локомотив" вече кипи с всичка сила. Първият етап премина в измерване на местата, където ще се издигнат 4-те основни стълба за прожекторите. Позициите са маркирани и днес ще започне копаенето с багери. Вчера пък работници на фирмата изпълнител "Хит" прокопаха каналите, по които ще минават електрическите кабели.


Още по темата: Общината влиза в Локомотив Пд АД с 25%
Всички новини по темата: (32)

Виж коментарите (18)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!