Днес правят първа копка за осветлението на "Лаута"

4498
10

Днес от 11,30 часа кметът Иван Тотев ще направи първа копка по изграждането на осветлението на стадион "Локомотив". Това ще стане в присъствието и на президента на фирма "Хит" Мариян Зеленков. След първата копка официалните лица ще говорят пред медиите в залата за пресконференции на Лаута.


Още по темата: Общината влиза в Локомотив Пд АД с 25%
Всички новини по темата: (32)

Виж коментарите (10)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!