Първа копка за осветлението на стадион "Локомотив"
На 19 декември (сряда) от 11,00 часа на Лаута ще се извърши символична първа копка по изграждането на осветлението на стадион "Локомотив". Това ще стане в присъствието на кмета на Пловдив Иван Тотев и президента на фирма "Хит" Мариян Зеленков.
Както е известно, горнооряховската фирма "Хит" спечели конкурса за обществена поръчка за изграждането на осветлението на Лаута. Същата фирма направи осветителната система на стадион "Лудогорец Арена" в Разград.