Първа копка за осветлението на стадион "Локомотив"

6012
36

На 19 декември (сряда) от 11,00 часа на Лаута ще се извърши символична първа копка по изграждането на осветлението на стадион "Локомотив". Това ще стане в присъствието на кмета на Пловдив Иван Тотев и президента на фирма "Хит" Мариян Зеленков.

Както е известно, горнооряховската фирма "Хит" спечели конкурса за обществена поръчка за изграждането на осветлението на Лаута. Същата фирма направи осветителната система на стадион "Лудогорец Арена" в Разград.


Още по темата: Общината влиза в Локомотив Пд АД с 25%
Всички новини по темата: (32)

Виж коментарите (36)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!