Кривия: Очаквахме Берое сам да се победи

6697
30

Спортният директор на Ботев Пд Александър Александров-Кривия заяви след края на мача с Берое (1:2), че "канарчетата" не са подходили добре към мача и са очаквали заралии сами да се бият.

"Не подходихме добре към мача. Очаквахме Берое сам да се бие. За мен не беше нормално да играем по този начин. Но от един мач не можем да правим трагедии", заяви Кривия след първото поражение на "жълто-черните" в Пловдив.

Той отказа да коментира съдийството, въпреки че нападна остро рефера Николай Йорданов, а в края на мача дори бе изгонен от скамейката.


Още по темата: Ботев Пд - Берое (22.09.12)
Всички новини по темата: (19)

Виж коментарите (30)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!