Пиронкова ще участва и в надпреварата на двойки в САЩ

1155

Най-добрата ни българска тенисистка Цветана Пиронкова ще участва и в турнира на двойки на Откритото първенство на САЩ. Пловдивчанката ще се партнира с шампионката при дуетите от Откритото първенство на Австралия за 2008 година Катерина Бондаренко (Украйна).

Двете ще срещнат в първия кръг Дария Юрак (Хърватия) и Каталин Мароши (Унгария).


Още по темата: Цвети на US Open
Всички новини по темата: (12)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!