Серафим Михайлов остава в Манчестър Сити

4373
1

Талантливият нападател Серафим Михайлов най-вероятно ще подпише предварителен договор с Манчестър Сити. 17-годишният нападател, който е откритие на треньора Митко Джоров, се очаква да бъде в академията на Гражданите през следващата една година, като получава и стипендия.

Според източници на "7 дни спорт" вече са започнали преговори между мениджьрите на играча и английския клуб. Идеята на Гражданите е да го вземат в академията си, а не да подписват професионален договор с него. През следващата седмица се очаква да стане ясно дали ще се стигне до окончателно споразумение между мениджърите на 17-годишния младок и най-богатия клуб в света.


Още по темата: Юноша на Спартак Пд на проби в Ман Сити
Всички новини по темата: (10)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!