Лекарският щаб на Левски полага сериозни усилия, за да възстанови ветерана Христо Йовов за предстоящия двубой с Ботев Пловдив от втория кръг на А група.
Бижутера се оплакваше от травма преди мача с Черноморец от първия кръг (1:0). Все пак той бе на линия и влезе в игра в заключителните минути на срещата. След това обаче Йовов отново почувства болки и пропусна последната тренировка на сините. До последно участието му срещу Ботев ще бъде под въпрос.
В треньорския щаб на сините цари оптимизъм, че претърпелите операции Нуно Пинто и Даниел Димов скоро ще бъдат на тяхно разположение. Шансът обаче двамата да попаднат в групата за двубоя с "жълто-черните" е минимален.
Днес Левски ще проведе първата си интензивна тренировка след мача срещу Черноморец. След победата над бургаския тим сините проведоха възстановителна тренировка в деня след мача, а вчера имаха почивен ден. Заниманието ще бъде от 18:30 часа на "Герена".
Домакинският двубой с Ботев Пловдив пък е в неделя от 20:00 часа.
Източник: "Тема Спорт"












Rado Yonkov
на 15.08.2012 г.
Тоя некадърник от гол линията в тъч я вади те щели да го вдигат за мача с Ботев.От това по хубаво няма.
Eдин отбор
на 15.08.2012 г.
Дано да играе, въпросния "бижутер", това значи, че говедата сами ще се оставят с 10 души.
Plovdiv United
на 15.08.2012 г.
Ако съдиите оставят мача да се играе, ще се повтори резултата от събота! Поне тройка ще им набутаме
BULTRAS_RELIGION
на 15.08.2012 г.
Ако искат могат да вдигнат и Гонзо, Наско, Мъри, Боби Михайлов .... скоро не са били толкова посрани ... жалкари! :))
kanar_1912
на 14.08.2012 г.
Вдигайте го няма проблеми и отново ще го контузим! :)
Y - 1912
на 14.08.2012 г.
И "Дедовия" да вдигнат, пак ще отнесат тройка!
Nako_1912
на 14.08.2012 г.
Кандидат-кмета на Своге :)))
Zaspal_Misir
на 14.08.2012 г.
Ей сега става страшно!
bianconero82
на 14.08.2012 г.
Хахаха Левски ако чакат на Бижутера ще гризнат дървото с лекота аз пожелавам победа за Ботев ! САМО ЛОКО !
LAUTA WARRIOR
на 14.08.2012 г.
Голямо важно че го дигали и кво?
aa
на 14.08.2012 г.
Единственото което ме плаши в този двубой са съдиите...
Phenomenon
на 14.08.2012 г.
"Марков пропуск на Христо Йовов" :DD
botevforever
на 14.08.2012 г.
Ха дано да го възстановят-срещу десет човека ще ни бъде значително по-лесно!
sir Stanley Rois
на 14.08.2012 г.
ако Йовов играе определено това ще е плюс за нас
antonio careca
на 14.08.2012 г.
тоя паляк да пуска документи за пенсия при дянков...:)))))
Цветански
на 14.08.2012 г.
Когото и да вдигнат загубата не им мърда.
Hunter ST
на 14.08.2012 г.
С тоя некадърен пенсионер ли ще ни плашат :D Двойката е все по-сигурна :)
georgipozharliev
на 14.08.2012 г.
Тоя бижутер само ще гледа играта от вътре.Бобан ще му стъпи два пъти по-здраво и си е заминал.Още от сега са се разтреперили тези смешници!
Коментарите са на публикуващите ги. Plovdiv24.bg не носи отговорност за съдържанието им!