Феновете на Локо се записват за екскурзия до София за мача със столичните "железничари"

7611
49

От днес във фен-магазина на Лаута започна записването за екскурзия до София, в подкрепа на Локомотив срещу столичните им съименници, в първия мач от новия сезон.

Желащите ще пътуват с автобус до стадион "Славия", който ще бъде домакин на срещата, срещу сумата от 10 лв. Сборния пункт на всички записани е в деня на мача, неделя, от 15.00 ч.


Още по темата: Локомотив Сф - Локомотив Пд (01.08.12)
Всички новини по темата: (12)

Виж коментарите (49)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!