Четирима човека от ерата на Коко Динев в Локомотив Пд не са върнали служебните си автомо­били на клуба, тъй като имат да полу­чават пари. Става въпрос за премина­лите в ЦСКА Юнес Бенжалюн и Джерами Родригес, как­то и вратаря Флориан Лучини и бившия спортен директор Бранко Милавонович. Те все още уп­равляват возила, собственост на ти­ма от "Лаута".

Аминистративният директор на "черно-белите" Атанас Узу­нов призна, че в близките дни автомобилите ще бъдат потърсени, тъй като всеки ме­сец "смърфовете" плащат на лизинговите компании нае­ми за ползване на колите. Французите Юнес Бенжалюн и Джереми Родригес обаче нямат наме­рение да връщат во­зилата, тъй като не спират да претенди­рат за неполучени заплати.

"Няма па­ри, няма коли", ко­ментирал Бенжа­люн пред свои близки.

Не е ясно обаче дали Коко Динев ще се разплати с футболистите, или това ще стори нови­ят собственик Весе­лин Марешки.

Източник: "Меридиан Мач"